دانلود کارتون و بازی

welcome to weblog

دانلود بازی لاک پشت های نینجا 3

دانلود بازی لاکپشت های نینجا 3 ninja turtles-میکر برای کامپیوتر
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود و بازی :
دهکده دانلود و بازی -->>> بازی های قدیمی-->>> دانلود بازی های کنسول میکرو-micro-->>> دانلود بازی لاکپشت های نینجا 3 ninja turtles-میکر برای کامپیوتر

دانلود بازی لاکپشت های نینجا 3 ninja turtles-میکر برای کامپیوتر

بازی بسیار عالی و به یاد ماندنی لاکپشتهای نینجا 3 رو برای شما قرار دادم بازی بسیار عالی و قشنگی هستش و اگر هم این بازی رو انجام ندادید به نظر من دانلود کنید و یک بار هم که شده این بازی رو بکنید که جدا قشنگ هستش .

این بازی آخرین ورژن لاکپشتهای نینجا در کنسول میکرو هستش که به بازار اومد و در سایت های بزرگ این بازی رو می توانید ببینید و دانلود کنید که این میزان محبوب بودن این بازی رو در سراسر دنیا و ایران نشون میده .

راهنمایی در باره بازی لاکپشت های نینجا 3 : در بازی شما زمانی که با ninja turtles ها  شمشیر میزنید اگر دکمه عقب رو هم همزمان نگه دارید طرف مقابل رو باند میکنه و به سمت عقب پرت میکنه و افرادی که پشت سر شما قرار دارند رو میکشه .

برای اینکه این بازی رو روی کامپیوتر انجام بدید شما باید با استفاده از شبیه ساز که در این سایت هم هستش بازی رو اجرا کنید . شبیه ساز بازی میکرو در قسمت بازی های قدیمی - بازی های میکرو - آولین پست می باشد .

رمز فایلها
dehkadeyedownload.ir
دانلود بازی لاکپشت های نینجا 3 ninja turtles-میکر برای کامپیوتر دانلود با لینک مستقیم بخش 1 دانلود بازی لاکپشت های نینجا 3 ninja turtles-میکر برای کامپیوتر
+ نوشته شده در  پنجشنبه یکم تیر ۱۳۹۱ساعت 8:29  توسط حامی  |